Форум2021-06-16T04:28:07+00:00

Міжнародний форум «Horse & I»

Фахівці з різних країн і напрямків збираються разом, щоб знайти вирішення найактуальніших проблем кінного світу України. Взяти участь у форумі може кожен бажаючий.

Етика
Ветеринарія
Освіта

Історія створення

26-27 листопада в Chalet Equides на території одного з найбільших кінно-спортивних клубів України Equides club зібралися кращі українські та міжнародні фахівці з кінної сфери, щоб обговорити моральні і етичні аспекти кінного спорту, а також питання ветеринарії та освіти.

Завдяки Федерації Кінного Спорту Київщини (ФКСК) і Благодійному фонду «Ukrainian Horse Union» тепер в Україні з’явилася майданчик для комунікації людей, небайдужих до кінного світу, людей, які щиро люблять і піклуються про коней і хочуть і готові щось змінювати «Ми не спроста вибрали саме таку назву нашого форуму – Кінь і Я! Адже саме я, як і кожен з нас окремо, повинен нести відповідальність за благополуччя коня і своє ставлення до неї. Шлях до змін починається з кожного з нас », – сказав президент ФКСК Андрій Білий у своєму зверненні до учасників форуму.

Сотрудничество

Участие FEI в организации форума

Специалисты из разных стран и направлений собираются вместе, чтобы найти решения самых актуальных проблем конного мира Украины. Поучаствовать в форуме может каждый желающий.

Больше узнать об ассоциации FEI можно на официальном сайте www.fei.com 

Офіційні партнери форума

Місія форуму

Вперше в Україні відбувся міжнародний форум, присвячений благополуччю коней, «Horse & I».

Кінний спорт – один з найкрасивіших видів спорту! І завжди вважався елітним і унікальним. Ніщо так не підвищує самооцінку, як вміння граціозно сидіти в сідлі і керувати конем. Але найголовнішим в кінному спорті були і залишаються кінь, любов до неї і безцінне спілкування з цією благородною твариною.

Ознайомитися з регламентом можна в розділі Документы

Підсумки форуму

Список тем, лекторів, звіти по групам дивитися тут

Фото за неделю

Go to Top