Індивідуальні уроки з Дар’єю Сусловою

Друзі, наш лектор Дар’я Суслова не лише проводить крутезні семінари, але й може приїхати до вас та ваших коней на індивідуальні заняття!

 Питання та проблеми, з якими Дар’я може вам допомогти:

  • поведінкові проблеми коня (агресія, неповага, недовіра, лякливість, шкідливі звички та будь-які інші);
  • проблеми тренінгу (недостатня мотивація, проблеми з балансом, проблеми з м’язовим тонусом, проблеми з конкретними елементами чи видами тренінгу, проблеми з заїздкою, проблеми з роботою на землі, проблеми з роботою верхи і т.д.);
  • робота на свободі;
  • недостатня кількість знань, як навчити коня певної поведінкової моделі / як підготувати його до певних навантажень;
  • будь-які інші питання і проблеми.

У своїй роботі з кіньми Дар’я використовує систему Сюзанни Лохас та Фредеріка Піньона, а також спирається на зоопсихологічні та етологічні дослідження.

Вільні дати, в які Calendar Icon For Web, Mobile. Vector Sign. Button. Symbol Year. Element Design.calendar Simple Icon Stock Vector - Illustration of simple, pictogram: 157837097Дар’я може приїхати на індивідуальне заняття:

15 – 27 квітня,
9 та 11 травня

Вартість:

1200 грн

за 1 годину + оплата дороги (в залежності від відстані).

Нагадуємо, що Дар’я Суслова – дипломований іполог та зоопсихолог, спеціаліст з поведінки коней, тренер по роботі з кіньми на свободі, фахівець з гімнастування, заїздки та виправлення поведінкових проблем у коней, лектор циклу семінарів UHU “Психологія коней”.

Щоб записатися на індивідуальні уроки до Дар’ї Суслової, звертайтеся до менеджера Ірини Звездовської за номером

+380962870872 (viber).