Юху, фото зі вчорашнього семінару вже готові!

То був дуже яскравий семінар!

Це був перший семінар-практикум у циклі “Анатомія коней”. У першу половину дня учасники прослухали лекцію, і потім (після обіду 😋) швиденько перемістилися на конюшню кінної поліції Києва. Там відбувалося найцікавіше – практична частина семінару.
Друзі, дякуємо вам за цікавість та велику кількість питань! Як організатори ми дуже тішились, що настільки багато людей під час практики захотіли потренуватися проводити огляд, робити перев’язки та інші маніпуляції. Ви круті!
Величезне спасибі нашому незмінному лектору – Глеб Михаровский (Gleb Miharovsky) Це було дуже весело, просто, зрозуміло та корисно! Ми вже казали, що у тебе талант спілкуватися з людьми?
Окремо хочемо подякувати кінній поліції Києва за допомогу в організації семінару та гостинність! Дмитрий Велигоша, Наумова Ирина (Ирина Наумова) – дякуємо за те, що відгукнулися і прийняли нас з практичною частиною семінару.
А також ми вдячні терплячим Бобстеру та Марібу – прекрасним коням, над якими ми ставили усі “досліди” з першої допомоги.
І ви тільки погляньте на ці прекрасні сонячні фото! Дякуємо за них Pansy Lord
Фото: @Pansy Lord 

З усіх питань пишіть Чарівному менеджеру Ірині Звездовской по номеру

+380962870872 (viber).